У благодійного джаз-фестивалю у Луцьку дещо змінилась програма

IGS_6567_R_wmБлагодійний VІІ Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2014», запланований у Луцьку та Рівному, оголосив про деякі зміни у музичній частині. Про це інформує “Молодіжний Портал Волині”.

Фестиваль відбудеться у Луцьку та Рівному 29-31 серпня 2014 р.

Цього року фестиваль став благодійним та має на меті допомогти українським військовим та підтримати дух цивільних громадян України.

Деякі зміни у програмі:

Цього року учасниками благодійного джазового фестивалю будуть колективи з США, Польщі, Шотландії, Франції та України.

Джаз – дует Олега Баковського та Святослава Гавроля (Україна)

Тарас Баковський секстет (Україна – Польща)

Futurethno (Польща – Україна)

FAT-Suit (Шотландія)

Alex Renart trio (Франція)

Keith Dunn та Train Four Blues Band (США – Україна)

Мета «Art Jazz Cooperation 2014»

Організатори фестивалю – Рівненський джазовий клуб «Джем» та Луцький джазовий клуб з Волинським молодіжним громадським об’єднанням «Єднання» і Благодійним фондом «Співдружність-Волинь», партнери та меценати дійства, а також музиканти з України, Польщі, Франції, Шотландії та США, що представлять своє мистецтво на сценах «Art Jazz Cooperation 2014», об’єднались задля мети збору коштів в підтримку Збройних Сил України та підняття духу громадян.

У Луцьку збір коштів буде спрямований на допомогу військовим із 51-ї ОМБР м. Володимир-Волинський. У Рівному ж благодійний джазовий фестиваль збиратиме кошти на придбання сучасних потужних радіостанцій для рівненських воїнів.

Культура йшла пліч-о-пліч з Революцією в Україні з самісінького її початку і зараз вона не повинна знаходитися на другому плані. Її завдання – не лише підтримати, оживити дух та надати впевненості у майбутньому, адже усе, що стверджує життя, протистоїть війні. Також культура та подібні заходи, направлені на благодійність, збирають необхідні кошти на підтримку української армії.

Благодійний фестиваль традиційно відбуватиметься у Луцькому замку XIV століття, а  рівненська частина – у Драматичному театрі міста Рівне.

 

Вхід на фестиваль – вільний.

У рамках фестивалю також триватимуть благодійні акції, зокрема, благодійний продаж робіт з пленеру «Джаз на полотні» та масштабний збір коштів на допомогу бійцям 51-ї ОУМБР. У рамках фестивалю відбудеться благодійна виставка волинських митців «Джаз на полотні» та музична фотосушка для всіх охочих фотографів.

 

Під патронатом: Генерального консульства Республіки Польща в м. Луцьку.

 Незмінний партнер заходу ― Страхова компанія «PZU Україна».

За сприяння: Волинської облдержадміністрації, Луцької міської ради, Волинської обласної телерадіокомпанії та Радіо «Луцьк 107.3», Французького інституту в Україні, Французького Альянсу та Посольства Франції в Україні,  ТОВ «Кромберг & Шуберт» та рекламної компанії «Штрих».

Інформаційні партнери:«ВолиньPost», інформаційне агентство «ZIK», «Газета по-українськи», радіо «FM Галичина», «Радіо з Криївки», Арт-Вертеп, радіо «СІД», журнал «Джаз», «Слово Волині», «Четверта Влада», «Волинський інформаційний портал», «Волинська газета», «Волинські новини», LutskLife, «Нововолинськ діловий», радіо «Полісся» 106,6 FM,  «Молоде радіо».

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!