Музиканти на джазовому фестивалі у Луцьку гратимуть за мир

open-mic1Музиканти з інших країн світу, які їдуть на VII міжнародний джазовий фестиваль Art Jazz Cooperation, знають, що українцям нині непросто, проте переборовши свій страх, вони вирішили підтримати українців та українську армію. Вони задекларували, що саме в такий спосіб можуть виразити підтримку за незалежність України та її честь. При скромному фінансуванні на фестиваль приїжджають відомі та професійні музиканти з України, США, Франції, Шотландії та Польщі.

Про це стало відомо під час прес-конференції організаторів VІІ Міжнародного джазового фестивалю «Art Jazz Cooperation 2014», що відбулася 26 серпня 2014. У ній взяли участь:

  • Олег Баковський – президент ВОГО “Луцький джазовий клуб” та БФ “Співдружність -Волинь”;
  • Віктор Грисюк –  віце -президент ВОГО  “Луцький джазовий клуб”, голова ВМГО “Єднання”;
  • Анатолій Пархом’юк, депутат Луцької міської ради, віце-президент Луцького джазового клубу.

Збір коштів для армії

Організатори звертаються до всіх, хто прийде на фестиваль – долучитися до збору коштів. Адже кожна гривня – це вже допомога для наших військових. Саме тому вирішили зробити вільний вхід, аби відвідувачі фестивалю могли пожертвувати на армію гроші, які б вони заплатили за вхід фестивалю. На вилучені кошти організатори планують придбати необхідні для військових речі: бронежилети чи радіостанції – в залежності від того, яку суму зберуть під час фестивалю. Віктор Грисюк пояснив, що збір коштів відбуватиметься через скриньки, які розміщуватимуться на території фестивалю. На закритті фестивалю організатори оголосять зі сцени зібрану суму.

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!