Митці з Волині та України будуть збирати гроші для армії на джазі

images (11)У Луцьку під час благодійного джазового фестивалю Art Jazz Cooperation 29 та 30 серпня митці з Луцька, Волині, а також майстри з інших областей України долучаться до збору коштів на потреби  51-ї ОМБР м. Володимир-Волинський. 

Зокрема, під час фестивалю крім музичної частини будуть різноманітні мистецькі акції.

Виставка та благодійний пленер «Джаз на полотні» триватимуть протягом двох днів фестивалю у Луцькому замку.

У виставці та пленері візьмуть участь волинські митці Олена Будаш, Андірй Кальков, Марія Оліферук, Ксенія Маркевич, Заріна Сойко, Віктор Дембицький, Маргарита Паламарчук, Небо Міріам, Марина Лактіонова,  Оксана Ядчук-Мачинська, Павло Варварик, Ігор Гонтар  та інші.

Протягом двох днів джазового фестивалю триватимуть виставка та пленер для усіх охочих помалювати. Роботи, створені на пленері, будуть виставлені на благодійний продаж, кошти від якого будуть направлені на потреби 51-ї ОМБР м. Володимир-Волинський.

Виставка та пленер розпочнуться з 17:00.

Благодійний ярмарок майстрів

Під час фестивалю ArtJazzCooperation 2014 у Луцьку буде благодійний ярмарок, у якому візьмуть участь майстри з Волині, Хмельницького та Львова. Частину з коштів вони передадуть на потреби української армії. Майстер з Хмельницького Костянтин каже: побувати на міжнародному джазовому фестивалі ще й підтримати армію. Сподобались слова Сєні з Моторолли: “Український народ тоді переможуть, коли людей введуть в депресію”. Я відчуваю підтримку друзів на фестивалях, і кожного разу віддаю частину зароблених грошей для наших героїв, якщо не вони, я б не міг зараз творити.

Також  на території Луцького замку протягом двох днів відбуватиметься акція «Напиши лист солдату». Усі охочі зможуть  написати, намалювати, зробити фотопобажання для військових. Листи збираються та передаються разом із продуктами на схід волинянам, які захищають Україну. За час тривалості акції військовим уже передали приблизно 200 листів.

Вхід на фестиваль – вільний.

 

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!