У Луцьку завітає мандрівник з Данії

10665086_507201589416063_8112577511321643998_nНовий сезон КО «100 Вт» починається із митця, творчість і філософія якого зараз украй на часі. 

Народжений у Данії Клаус Бек-Нільсен, пізніше ДасБекверк, потім Безіменний і, нарешті й дотепер, просто Нільсен— митець, унікальність якого у тому, що саме своє існування він перетворює то на виставу, то на концерт, то на інсталяцію. Він пропагує мир та подорожує країнами, в яких відбуваються військові події. Нільсен проводить різні акції, не боячись померти. Чоловік не визнає громадянства і цілих десять років був «метвим» для усієї системи, адже жив без документів.

У травні 2014 року Нільсен у образі Міс Світ мандрував Україною у білій сукні і з чорною гітарою, намагаючись розібратися у тому, що саме призвело до тих карколомних подій, які сколихнули нашу країну. Спостереження, виступи і спілкування з пересічними людьми стали основою для написання окремої частини нової книжки. Саме у цьому образі такого собі янгола він завітає до Луцька. Не можна не наголосити, що митець чудово володіє грою на гітарі та має неймовірно сильні вокальні дані. Його пісні змусять зал пританцьовувати, а часом і підспівувати.

Нільсен приїде до Луцька з книгою «Всесвітня історія 21-го століття». До книги увійшли вірші, фото, пісні та оповідання з Ірану крізь Афганістан, Ірак і Єгипет до України. Перекладачами поезій стали відомі українські письменники Юрій Андрухович та Катерина Бабкіна. Прозову частину переклав Денис Суворов. Як розповів сам автор під час фестивалю MeridianCzernowitz, книга — це його версія історії. На його думку, історичні книги не повинні писатися з документів, як це робиться зазвичай, адже як можна щось описати, якщо ти не бачив це на власні очі?

Зустріч із автором відбудеться 12 вересня о 20:00
у Клубі №3 по вул. Драгоманова, 1
ВХІД ВІЛЬНИЙ

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!