Волинян запрошують стати обличчям України

-txIExhQ-wEВ Україні розпочався фотоконкурс “Молоде обличчя України”.

У конкурсі можуть взяти участь молоді люди віком від 14 до 28 років, які подадуть свої фотороботи до 26 вересня, – повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Умови конкурсу:

1. У Фотоконкурсі бере участь молодь віком від 14 до 28 років. Кількість фоторобіт, які подаються учасниками, необмежена.

2. До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.),зроблені за останні три роки, за тематичними рубриками: «Молодь і держава», «Професії молодих», «Талановита молодь України», «Українське студентство», «Дозвілля молоді», «Вибір молоді – здоров’я», «Всі різні – всі рівні», «Нас єднає Україна».

3. Надіслані на Фотоконкурс фотороботи мають відображати реальні життєві ситуації. Зміст фотографії має донести до глядача реально існуючі в нашому повсякденному житті тенденції щодо розвитку молоді, її творчих успіхів та досягнень в розбудові держави, реалізації творчих задумів, формування активної життєвої позиції тощо.

Фотографії повинні бути зроблені в Україні.

4. Для участі у Фотоконкурсі автор фоторобіт подає:

– фотороботи;

– заявку про участь у Фотоконкурсі (заповнюється при здачі роботи чи надсилається на електронну адресу:molod.usm@gmail.com).

Підпис автора засвідчує зобов’язання подавати правдиву інформацію про себе.

5. Приймаються фотографії розміром від 30х40 до 40х50 см (у виняткових випадках інший формат) не наклеєні на паспарту. Зображення повинно бути навиліт, без полів, псевдопаспарту і рамок. На звороті кожної роботи необхідно вказати номер роботи згідно із заявками, назву роботи, прізвище, ім’я, по батькові автора, місце проживання, рубрику, рік фотозйомки. До робіт додається електронна копія роботи у форматі jpg без стискання, 300 dpi того ж розміру, що й відбиток.

При надсиланні поштою, роботи повинні міститись в легкому та міцному упакуванні, щоб виключити їх псування при транспортуванні. Організатори забезпечують обережне поводження з роботами, однак не несуть відповідальності за їх пошкодження чи втрату робіт під час поштового пересилання.

7. Надіслані на Фотоконкурс роботи повертаються авторам, крім електронної копії. Роботи переможців залишаються в оргкомітеті Фотоконкурсу з метою їх подальшого використання в проведенні виставок, виданні інформаційних та рекламних матеріалів конкурсу, тощо. Оргкомітет залишає за собою право публікації робіт з виставки в періодичних виданнях (в тому числі й електронних, без виплати гонорару), а також їхнє розміщення на електронних носіях та в Інтернеті з некомерційною метою (із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи) і експонування з метою популяризації Фотоконкурсу.

8. До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, пропагують погані звички (алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління).

Зразок заявки:

ЗАЯВКА

на участь у Всеукраїнському фотоконкурсі

“Молоде обличчя України”

Прізвище, ім’я, по батькові автора фоторобіт

Дата народження автора фоторобіт   _____________________________

Місце роботи (посада), навчання (факультет, курс, клас)

Адреса (індекс) ________________(область)______________________

(місто, район, село)_________________________(вулиця) ___________

____________________________(№ будинку) __________ (№ квартири)

Контактний телефон (мобільний, домашній, робочий, e-mail)  ___________________________________________

Загальна кількість робіт, поданих на конкурс (заповнити таблицю):

№      Назва фотороботи       Рік створення      Жанр                     Рубрика

Підпис ______________                          “___” __________ року

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!