Студенти-журналісти збирають кошти на новітню лабораторію

Лабораторію журналістської майстерності для підготовки журналістів за світовими стандартами планують відкривати на факультеті журналістики у Національному університеті “Острозька академія”.

Інціаторами проекту є самі студенти журфаку.

Аби ви мали змогу читати якісний контент, при Острозькій академії було засновано Лабораторію журналістської майстерності J.Lab. Платформа створює умови для підготовки журналістів, які можуть серйозно конкурувати з випускниками найкращих українських шкіл. Зокрема, це матеріальна, теоретична та менторська база для підтримки студентських медіапроектів та індивідуального розвитку студента.

Ми хочемо, щоб в Україні з’явилося покоління чесних та дієвих професіоналів медіа-індустрії нового типу, яких потребує Україна.

Що вже зроблено

Наразі у J.Lab навчається близько сотні студентів. Щотижня вони відвідують майстер-класи, які піднімають їх професійний рівень.

Так, щоб долучити студентів до світових стандартів журналістики, J.Lab організувала зустріч з редакторами американської газети Daily Press Раяном Гілчерстом та Енді Петріні.

Кошти на підтримку проекту активісти збирають на Спільнокошті.

У планах – випробування методики “уявна редакція”: кількаденна імітація роботи в редакції друкованого видання, а також навчання засобами Google Education – партнерського продукту корпорації Google для університетів усього світу.

Наразі лабораторія фінансується частково Національним Університетом “Острозька академія”, ГО “Братство Спудеїв Острозької академії” та власними коштами організаторів-ентузіастів.

На що підуть гроші, які ми збираємо на Спільнокошті?

Ми плануємо закупити обладнання, оплатити гонорари тренерам та кращим студентам, презентувати J.Lab в інших університетах.

А далі ми розраховуємо залучити кошти спонсорів, рекламодавців та грантових програм.

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!