У Луцьку вирішать, куди подіти 100 тисяч доларів

13 листопада 2014 року у Луцьку відбудеться громадське обговорення на тему: Куди спрямувати премію Леха Валенси обсягом 100 000 доларів?

29 вересня, у Ґданську, представникам Євромайдану вручили премію Інституту Леха Валенси за розвиток демократії та проєвропейських зусиль українського народу.

У складі делегації, які були присутні на церемонії вручення премії, — Київський міський голова Віталій Кличко, співачка та громадська активістка Руслана, міністр культури Євген Нищук, радник Президента Ольга Богомолець, журналістка і громадський діяч Тетяна Чорновол, Міністр молоді і спорту Дмитро Булатов, колишній комендант Майдану і екс-секретар РНБО Андрій Парубій, лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок.

Під час круглого столу, який відбувся в MAIDANPREES30 вересня, представники делегації оголосили початок громадських обговорень.

З метою уникнення непорозумінь, представники делегації взяли на себе функцію контролю за прозорістю процесу та відповідності запропонованих рішень до ідеї премії.

Координаторами процесу виступають MAIDANPREES та Громадський Сектор Євромайдану.

Громадські обговорення також пройдуть у наступних містах: Львів, Харків,  Одеса, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Чернігів, Полтава, Херсон.

 

Захід відбудеться 13 листопада 2014 року, у четвер, в конференц-залі «ВолиньМедіа» (м.Луцьк, вул. Ковельська, 2, каб.№7, 4 пов.)

 

Для участі у заході необхідно попередньо зареєструватись за цим посилання: https://docs.google.com/forms/d/1cIkUUxJFgTS6NMViHPTikPGz0CTXdZW65V8Av-7m6tE/viewform

 

Регламент зустрічі:

14:30 – реєстрація учасників та ЗМІ

15:00 – брифінг організаторів

15:30 – 18:00 – загальне обговорення

 

Більше інформації на сторінці: https://www.facebook.com/premiyavalensy

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!