Луцьким бійцям на Сході придбали авто

ПАТ «Волиньгаз» відгукнулося на прохання бійців Добровольчого українського корпусу та подарувало для потреб солдатів Антитерористичної операції легковий автомобіль марки Audi A4.

 

На цьому авто бійці ДУКу відправилися на схід у гарячі точки Донецької області. Автомобіль буде служити в першу чергу для потреб бійців, які захищають позиції Донецького аеропорту, так званих «кіборгів».

 

Боєць ДУКу на псевдо Караван пояснює: легкове авто необхідне для мобільних операцій та транспортування боєприпасів, продуктів, одягу.

 

«Ми мали потребу саме в такому легковому автомобілі. У нас є в користуванні джипи, буси, інша техніка. Але в зоні дії АТО є невеликий відрізок дороги, який є відкритий і, відповідно, легко прострілюється. Там потрібно пересуватися на великій швидкості, аби підвезти патрони, їжу, питну воду», – пояснює боєць Караван.

 

За традицією перед відправкою вояків благословили священики. Добровольців проводжали рідні та близькі.

 

«Головне завдання ПАТ «Волиньгаз» – забезпечити безаварійне і безперебійне газопостачання. Втім наші військові повинні відчувати, що мають надійний тил, що не лише для них триває війна. Це наша спільна трагедія і лише гуртом ми всі зможемо її подолати», – зазначає голова правління ПАТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя.

 

Це вже не вперше, коли волинські газовики допомагають бійцям, які сьогодні відстоюють українську державність. Працівники товариства, перерахувавши у вересні одноденний заробіток, зібрали близько 100 тисяч гривень для забезпечення міжсезонним одягом бійців добровольчого батальйону «Айдар», у якому воює 70% волинян та 80-ї ОАМБ. Окрім цього кошти направили для фінансування лікування поранених працівників ПАТ «Волиньгаз», які були мобілізовані.

 

Нині акція продовжується, і кошти, зібрані в листопаді, планують також адресно спрямувати для лікування та забезпечення працівників ПАТ «Волиньгаз», які брали участь в АТО.

          

 

          Довідка:

Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Волиньгаз» забезпечує природним газом 235 тисяч сімей волинян.  У 2013-му році загальнийобсяг транспортування склав 586,3 мільйонів куб. м. На 1 січня 2014 року у Волинській області експлуатується 7644,7 км розподільних газопроводів. ПАТ «Волиньгаз» – у трійці найбільших платників податків області. У минулому році підприємство сплатило 66,5 мільйонів гривень  податків і внесків до бюджетів всіх рівнів. Серед найбільших наших клієнтів ПАТ «Волиньгаз» – підприємства харчової промисловості. Зокрема, Гнідавський цукровий завод, Європацукор, Теремно-Хліб, Володимир-Волинська птахофабрика, Волиньхолдінг.

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!