У Луцьку презентують лабораторію для журналістів. ЗМІНЕНО МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ

Лабораторію журналістської майстерності презентують у Луцьку.

Лабораторія журналістської майстерності J.Lab працює при кафедрі журналістики Національного університету Острозька академія. Засновник – ст. викладач кафедри журналістики, кандидат філологічних наук Роман Тарасович ШУЛИК.

Презентація проекту:”J.Lab” 28 листопада, 12:00. вул. Ковельська, 2 4-й поверх, офіс 7

На зустріч запрошують журналістів, студентів медійних спеціальностей та усіх охочих для обговорення проблем та перспектив журналістської освіти.

Jlab Lutsk

Місія – поява в Україні нового покоління журналістів, озброєних серйозним арсеналом практичних навичок, що розуміють сучасний суспільний контекст.

Ми віримо в хороший журналістський текст, в істину понад обставини, в західний досвід роботи зі студентами і в кожного з наших резидентів.

Наша мета – створити умови для навчання журналістів, що зможуть серйозно конкурувати з випускниками найкращих українських шкіл. Тому J.Lab пропонує матеріальну, теоретичну, методичну та менторську базу для підтримки студентських медіапроектів, індивідуальний розвиток студента-журналіста та зустрічі зі спеціалістами, що вже успішно працюють у медіаіндустрії.

Що вже зроблено

Наразі у J.Lab навчається близько сотні студентів. Щотижня вони відвідують майстер-класи, які піднімають їх професійний рівень.

Так, щоб долучити студентів до світових стандартів журналістики, J.Lab організувала зустріч з редакторами американської газети Daily Press Раяном Гілчерстом та Енді Петріні.

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!