Волинські боксери – серед найкращих в Україні

З 2 по 7 грудня 2014 року в м. Львів проходив чемпіонат України з боксу серед юніорів. У змаганнях приймали участь 247 спортсменів з усіх областей України та м. Києва, серед яких були переможці чемпіонатів Європи та призери чемпіонату світу.

Основною метою проведення змагань було формування збірної команди України на 2015 рік, яка в наступному році прийматиме участь у континентальному чемпіонаті Європи та світовій першості.

Збірна команда Волинської області на цих змаганнях була представлена одинадцятьма боксерами.

«Золото» для нашої командиу ваговій категорії до 60 кг отримав учень КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”, ліцеїст Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою – Олександр Кісільчук. Наш боксер здобув 3 перемоги над представниками Кіровоградської, Донецької та Запорізької області.

Окрім перемоги Олександра Кісільчука, наші спортсмени здобули ще 3 «бронзові» медалі.У ваговій категорії до 48 кг третє завоював учень               КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”, вихованець Луцької гімназії № 21 ім. М.Кравчука – Марк Куць. «Бронзу» у ваговій категорії до 54 кг здобув учень КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”, ліцеїст Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою – Андрій Огороднік. Ще одне третє місце у ваговій категорії до 75 кг завоював учень Ковельської ДЮСШ “Спартак” – Микола Ратанчук.

Варто зазначити, що останній раз чемпіонат України з боксу серед юніорів в особистій першості вигравали волинські боксери ще у далекому 2001 році.

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!