Легендарна DaKooka: відвертість та лірика

Щирість, лірика, поезія – трьома словами можна описати зимовий суботній вечір в арт-пабі “High Hopes” у Хмельницькому. Звична андеграунд-атмосфера пабу зазнала певних змін та коректив із приїздом чарівної чернівчанки Каті Єременко, відомої під псевдонімом DaKooka.

Спочатку співачка звикала до аудиторії, розглядала слухачів й трохи соромилась. Та зігравши дві-три пісні, DaKooka явно відчувала себе як вдома – жваво посміхалась, спілкувалась із залою, розказувала всілякі історії. Хто б міг подумати, що перший візит до Хмельницького зав’яже дружбу із публікою вже з перших нот.

Зі сцени лунали авторські пісні музикантки, а також деякі кавери, зокрема, в честь дня народження Боба Марлі. Пісні звучали англійською, російською, декілька – українською. Кожен трек – це особлива тематика, сюжет чи історія. Напрочуд сильними й гарними стали пісні, слова яких узяті з-під пера великих поетів – Маяковського та Фета. Серця деяких слухачів музика настільки торкнулась, що на очі наверталися сльози. Чи вплинула на це пронизлива поезія, щирість DaKook’и, чи пошук власних історій в піснях – не можна знати напевно. Але можна з впевненістю сказати одне – лірика не залишила байдужим нікого.

Після концерту завершенням стала тільки музична частина, тому що фанати не збирались відпускати цей вечір взагалі. DaKooka ледь встигала роздавати автографи та приймати слова подяки.

DaKooka – це проект, який має власну особистість, свіжість та силу, адже авторка робить тільки те, що відповідає її власним бажанням. Пісні допомагають віднайти відповіді на багато запитань, відчути поетичність слова, а, можливо, й самого себе. Концерт в Хмельницькому показав, що артилерія слухачів DaKook’и зростає із кожним днем, тому залишається чекати на її візит знову та слідкувати за новинами творчості.

Тетяна Солощенко

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!