У Луцьку – презентація нової збірки Сергія Жадана

18 квітня, о 17:00, у Театрі ляльок (вул. Кривий вал, 18)  Сергій Жадан презентуватиме свою нову зібрку «Життя Марії».Подія відбудеться у рамках проекту «Війна та культура: діалог ворогів», який реалізується за підтримки Міжнародногофонду «Відродження».

 

З 30 березня по 15 травня Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ організовує презентації нової книжки письменника і перекладача Сергія Жадана «Життя Марії», які відбудуться у 33 містах України. У Луцьку захід організовують мистецьке об’єднання «стендаЛь».

«Життя Марії» – нова книжка віршів та перекладів Сергія Жадана. Вона містить 80 текстів: 60 віршів самого автора і 20 перекладів поезій Чеслава Мілоша. Вірші написані та перекладені переважно протягом останнього року.За словами Сергія Жадана, ця книжка про любов і ненависть. «Вона особлива тим, що писалась як щоденник за доволі короткий термін. Відрізняється особливо контрастним поєднанням внутрішнього та зовнішнього, світлого та темного».

Як зазначає редактор книжки Олександр Бойченко, «найлегше заняття в часи війни – ненавидіти чужих. Найважче – досягати порозуміння.Навіть зі своїми. Але треба намагатися, інакше війна ніколи не закінчиться. А щоб порозумітися, необхідно розмовляти. З ким завгодно, як завгодно і про що завгодно. Головне – не втрачаючи людяності, тобто любові й уваги».

Книжка буде проілюстрована знімками, зробленими Сергієм Жаданом та харківським дизайнером Іллею Павловим.

Місця продажу квитків:

-         каса філармонії на Театральному майдані

-         кав’ярня “Кофеїн” (вул. Винниченка, 8)

-         книгарня “Ключі” (пр. Волі, 2 (приміщення Собору)

-         книгарня “Освіта” (пр. Волі,8).

За довідкою звертайтеся: 098 630 58 12, 099 618 59 43. Нагадуємо, що ціна квитків 30 грн, в день заходу – 45.

Подія  у ВК: https://vk.com/zhadanlutsk

Подія у ФБ: https://www.facebook.com/events/818397134876538/

Розіграш книги: https://vk.com/zhadanlutsk?w=wall-91167264_4%2Fall

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!