У столиці відбудеться перший фестиваль коміксів та попкультури

6-7 червня в Українському Домі в Києві вперше відбудеться фестиваль популярної культури – Comic Con. Це подія, яка збирає в одній площині всіх місцевих орків, ельфів, воїнів і супергероїв.

На гостей фестивалю чекають захопливі зустрічі з найкращими художниками, режисерами, літераторами та коміксистами, яскраві фотосесії зі створеними ними героями для популярних кінострічок та мультфільмів, маркет, фудкорт і ще багато-багато цікавих сюрпризів.

#Очі-розбігаються
На фестивалі буде аж цілих 10 тематичних блоків. Кіноблок заходу включатиме презентацію першого україно-польського  кіно на основі коміксу Ігоря Баранька – «Максим Оса», а також зустріч із його творцями.

#Література. На фестиваль завітають письменники-фантасти Макс Кідрук, Дара Корній, Олександр Михед та інші. В рамках заходу заплановано презентації коміксів та книжок, майстер-класи художників та вручення призів переможцям конкурсу коміксів, оголошеного організаторами раніше.

У блоці #відео-ігор, серед іншого, відбудеться турнір «Ліга дракона» з відеогри League of legends. Протягом двох днів фестивалю кожен відвідувач зможе спробувати себе в настільних іграх та ознайомитися із новинками цієї індустрії. А ще всі охочі зможуть пограти у Mortal Combat!

#Хавчик.

Обов’язковою частиною програми буде фудкорт та market place для профільних магазинів сувенірної продукції. Діти зможуть розважитися на ігровому майданчику та відвідати освітні заходи.

#Старт

Фестиваль відкриється парадом косплеєрів, на яких чекають цінні подарунки за найкращі костюми. Головною темою заходу є формування образу супергероя: від літературного задуму, через втілення у графічному та діджитал малюнку, через створення анімації і 3D моделі до матеріального втілення супергероя у вигляді фігурки, роздрукованої на 3D принтері.

Kyiv Comic Con – це платформа, яка об’єднає поціновувачів популярної культури в Україні.

Сайт фестивалю: http://comiccon.kiev.ua/

Де: Український дім, вул.. Хрещатик, 2

Коли: 6-7 червня

Скільки: 100 грн. – один день заходу, 150 грн – 2 дні. (в дні фестивалю ціна може

змінюватися).

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!