Препаті до джазу в Луцьку: Julian Thomas & Friends

“Lutsk Jazz Club» презентує: Pre -party фестивалю «Art Jazz Cooperation 2015» Луцьк – Рівне в пивному клубі «Карабас Барабас» !!!

«Julian Tomas & Friends» знову завітає до Луцька !

31.05.2015 (неділя) в Луцьку о 20.00 год. в пивному клуб «Карабас Барабас» з новим проектом та новою програмою виступить британський вокаліст Джуліан Томас, лідер колективу «Julian Tomas & Friends» !!!

Виступ буде благодійним.

Вхід Вільний !

Кількість місць може бути обмежена !!!!!!!!

Julian Tomas (вокал),
Steve Nutter (контрабас, гітара),
Johnny Tomlinson (фортепіано),
Олег Баковський (труба),
Тарас Баковський (саксофон)
Сергій Кацавал (тромбон).

Джуліан Томас – автор пісень та неодноразовий гість на українській сцені, з величезним досвідом у музичному середовищі Великої Британії. У 2000 році створив гурт «Джуліан Томас та друзі», використовуючи фортепіано, контрабас та живий голос у виконанні своїх власних джазових пісень. Почав свої виступи у Англії, потім в 2004 році взяв участь у польсько-українському фестивалі «New cooperation». Успішні концерти дав надихали Джуліана Томаса повертатися в Україну знову і знову.

Цього разу в концертах з британцями візьме участь українська духова секція – відомий український трубач Олег Баковський (диск «Здіймаючи хвилі» був записаний і виданий у 2008 році за участі Олега Баковського, додавши до музики казкового звуку труби). Олег Баковський є давнім добрим другом і учасником групи, а також саксофоніст Тарас Баковський і тромбоніст зі Львова – Сергій Кацавал.

Кредо Джуліана «Вкладай душу і серце в те, що ти співаєш, або не співай взагалі» вражає багатьох українців і на лишає їх байдужими до його творчості.

 

 

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!