Фестиваль “Файне місто”: музика, драйв, Луцьк, сонце та ріспект

3-5 липня під Тернополем в аеропорту тривав фестиваль “Файне місто” – територія вільних людей. Після зими фестивальний народ дуже скучив за подібними веселощами та відривався як міг. Хтось, втомившись від спеки, спав горілиць під лайтовою сценою, хтось витанцьовував перед головною, хтось шукав пригод на свій шлунок на фудкортах. А хто фотографував людей, які фотографують людей:
Фоточуваки на фестивалі “Файне місто”
Глядачі на фестивалі “Файне місто”
Сім’ї. Під головною та лайтовою сценами було дуже багато дітей. Деякі навіть умудрялися танцювати і під важкою сценою. Правильне виховання батьків.
Байкери. На фестиваль Файне місто приїхали і байкери.
Молодь. У віночках, купальниках, шортах, порваних джинсах, з татуюваннями та пірсингами, з пивом чи водою. Всі ці 8 тисяч людей були там, на “Файному місті”. Водночас творили настрій фестивалю і забирали позитивні енергії від музики, яка протягом трьох днів гриміла у небі над тернопільським аеропортом.
На Дарк Стейдж постійно була пилюка – там без перестанку слемилися. Люди, які скучили за теплими літніми фестивалями, відривалися собі на повну.
Під лайтовою сценою можна було поспівати, повалятися, помахати руками, відпочити.
Ну а головна сцена, традиційно, не давала ані віддихатися, ані перевести дух, ані спати. Там усі три дні рвали на мотлох барабанні перепонки гурти з України та закордону. А під час першого дня – українські музиканти на кавер сцені виконували давновідомі та всіма улюблені рок-балади та хіти.
Файне місто Тернопіль
Як співали Брати Гадюкіни, Файне місто Тернопіль, освіжаюче глипнуло на нас своїм великим голубим та прохолодним оком – по озеру в центрі міста ми з задоволенняім прокаталися на катері у таку спеку. В той час, коли за 20 км від Тернополя гримів та плавився фестиваль, тернополяни неквапом прогулювалися набережною, змагалися на Театральному майдані чи каталися по озеру.

Фото Роман Губін

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!