Арт-складова арт-хакатону в Луцьку: відкриття трьох виставок

Арт-складова хакатону “Університет міста”

 

Під час арт-хакатону “Університет міста”, що відбудеться у Луцьку 17-18 липня, у центрі міста відкриють декілька тематичних виставок.

 

Відкриття виставки луцького історика, фотогорафа, журналіста Олександра Котиса – 17 липня о 19:00 у кав*ярні КОФЕЇН, що знаходиться за адресою вул. Винниченка, 8.

 

Того ж дня лучанам презентують виставку гостя міста з Житомира Віталія Талька під назвою А4. Віталій – художник-ілюстратор. Графік- сюрреаліст. Засновник артпростору в Житомирі ТБДЩ!, засновник артпростору “Кавоманія” та “Кавоманія на Бердичівській”, організатор щорічного фестивалю графіті в Житомирі ” ТБДЩ! графіті фест”.

18 липня в центрі Луцька в кав’ярні “Виноград” відкриють виставку ”Ізометрія” ще одного нелучанина – одесита Максима з творичим псевдонімом ТікТак. Молодий одеський графіті-художник, графічний дизайнер, типограф, працює в напрямку діджитал арт, розробив власну технологію ізометричної криптографії шрифтів.

 

Нагадаємо, арт-хакатон “Університет міста” відбувається у Луцьку вперше та спрямований на залучення громади до змін у міському просторі. Під час події, що триватиме 2 дні, 17 та 18 липня, гості, спікери та учасники візьмуть участь у бесідах з людьми, які вже успішно реалізовували проекти міського простору, а також зможуть взяти участь як учасники та команди у хакатоні безпосередньо – розробити та представити проект для міського простору Луцька.

 

 

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!