Луцьк приймав учасників всеукраїнського молодіжного проекту “Твоя країна”

Луцьк вчетверте приймав учасників всеукраїнського молодіжного проекту “Твоя країна”.

Його організували активісти молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив», йдеться у сюжеті Рrozoro.tv.

У рамках цього проекту молоді люди, студенти їздять у різні куточки України, в яких організовують кількаденний візит — складають програму: екскурсії, майстер-класи, квести, зустрічі із цікавими людьми. Таким чином молодь відкриває для себе Україну, руйнує стереотипи, розвивається. До того ж це найбільш бюджетний варіант мандрівки, адже частину витрат організатори беруть на себе, шукають спонсорів та забезпечують проживанням.

Як розповіли координатори візиту в Луцьку Оксана Федорук та Ірина Тверда, цього разу до Луцька приїхали 15 хлопців та дівчат із Києва, Харкова, Луганська, Запоріжжя, Херсона, Львова, Рівного, Хмельницького, Черкас, Чернігова та інших міст України. Традиційно вони побували у Луцькому замку, Старому місті, познайомилися із цікавими людьми, так, наприклад, лучанки-мандрівниці Юля Камінська та Олена Сідімянцева поділилися з гостями враженнями про свої подорожі, розповіли деякі “секрети” автостопу, каучсерфінгу. 

 

 

 

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!