EnglishOK-вечір

20-те листопада о 18 годині

Молодіжний центр,  (вул.Градний узвіз,5)

Організатори радо запрошують на EnglishOK-вечір молодих людей, яких об’єднує бажання вивчати англійську. Учасники матимуть  змогу поспілкуватися між собою, дізнатися щось нове і здобути корисні навички. Для цього  програма заходу включатиме: роботу в команді, проведення цікавого психологічного тесту, веселі ігри, обговорення мультфільму і багато інших цікавинок, і це все відбуватиметься АНГЛІЙСЬКОЮ!

hu0i-yf3CkE

“Метою події є заохотити молодь покращувати англійську мову та допомогти подолати мовний бар’єр у теплій та дружній атмосфері”,-ділиться думками Юля, одна з керівників проекту.

“Оскільки, це наш перший вечір англійською мовою і приміщення Молодіжного Центру на жаль, не зможе помістити всіх бажаючих, ми відберемо 16 людей, які матимуть найпалкіше бажання відвідати цей захід. Проте, якщо все пройде гарно, можна буде думати над розширенням проекту і його різними формами проведення”,- кажуть ще одні організатори, Катя та Уляна.

Для участі потрібно заповнити анкету до 17-го листопада за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1QM7GCNRSx0xErWpsE7OrVk79NDueyw4l6_Y-lKhfuJ0/viewform

У разі виникнення питань бажаючим  потрапити на EnglishOK-вечірпропонують звертатисяза номерами: 0993653707- Катя та 066 526 1631 – Юля.

 

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!