Молодь у Ковелі запрошують до участі у навчанні за програмою «Активні Громадяни»

Британська Рада в Україні та СГО «Молодіжна Платформа» запрошують молодь віком 17 – 27 років до участі у навчанні за програмою «Активні Громадяни».

Програма допоможе зрозуміти, як стати активним громадянином, здатним ефективно втілювати власні ініціативи; отримати можливість здобути фінансування на свій соціальний проект, запевняють організатори.

Навчання відбудеться 3-5 грудня 2015 року з 14:00 – 20:00 год у Ковелі за адресою: палац культури імені Тарас Шевченка, вул. Володимирська, 124.

Для участі необхідно заповнити електронну форму та чекати відповіді кооридинаторів.

Контактний телефон: +38 (095) 092-51-66 (Захар Ткачук).

Що буде:

Тренінгові семінари для молоді, які охоплюють вміння ефективної взаємодії для кращого розуміння місцевих громад і глобальної взаємозалежності, питання сталого розвитку для запровадження позитивних змін, навички планування і менеджменту проектів.
Поширення учасниками отриманих знань у своїх громадах серед молоді.
Проекти соціальної дії, які будуть розроблятися і запроваджуватися учасниками програми на основі набутих знань та їх поглядів на потреби розвитку своїх громад.

Обміни і контакти, які надають можливість учасникам продемонструвати свої досягнення, поділитися досвідом і встановити мережі та партнерство як в Україні так і за кордоном.

Учасники:

Мають сильне почуття власної соціальної свідомості;
Знають та розуміють місцеву громаду;
Володіють навичками планування, керування та управління власним та суспільним проектом;
Є відповідальними щодо сталого розвитку;
Цінують ефективність та є відкритими до різних підходів;
Хочуть досягти суспільних змін співпрацюючи з іншими.

Якщо Ти відчуваєш, що прагнеш змін і хочеш взяти життя в свої руки – Тобі до нас!

Довідково:  “Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.  Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог. В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України, насамперед на Сході України.

Молодь Ковеля за допомогою британської програми навчатимуть бути активними

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!