У ЛУЦЬКУ – ВИСТАВКА ФОТОГРАФІЙ ОЛЕКСАНДРА ГЛЯДЄЛОВА «ЧУЄШ, БРАТЕ?» у рамках фестивалю документального кіно Docudays UA

  

Із 24 по 29 листопада в Галереї мистецтв Волинської організації Національної спілки художників України у рамках ХІІ Мандрівного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA  проходитиме виставка світлин «Чуєш, брате?» відомого українського фотографа Олександра Глядєлова. В експозиції – чорно-білі фото, які розповідають про революцію та війну в Україні.

Відкриття виставки за участю автора відбудеться 24 листопада о 16:00 в Галереї мистецтв Волинської організації Національної спілки художників України (вул. Лесі Українки, 24/а).

25 листопада о 16:00 у цьому ж приміщенні відбудеться майстер-клас Олександра Глядєлова. На зустріч запрошуються професійні фотографи, фотожурналісти і просто любителі фотомистецтва.

Вхід безкоштовний!

9

17.08.2014 Боєць батальйону “Донбас”, позивний “Мороз”, після зачистки селищаГрабського. При спробі прориву з Іловайського котла опинився в полоні. // Фото Олександр Глядєлов ©

Фотознімки Олександра Гладєлова – це близько 60 світлин, які розповідають про революцію та війну в Україні.

Глядєлов досі знімає так, як знімали півстоліття тому – на чорно-білу плівку, використовуючи аналогову камеру з ручним наведенням фокуса, механічним взводом затвора і без функції «серійна зйомка» – і ця технічна, здавалося б, деталь, робить його роботи принципово відмінними від потоку, що проходить перед нашими очима щодня. Знімати таким чином в епіцентрі бою практично неможливо, а тому фотографу доводиться вдивлятися в те, що відбувається в проміжках. Іншими словами – знімати не момент знищення, а життя.

 

Партнер фотовиставки – Волинська обласна організація Національної спілки художників України

Інформаційні партнери фестивалю Docudays UA: інтернет-видання «Волинська правда», «Волинське агентство розслідувань», «Волинський інформаційний портал», «ВолиньPost», «Район. Луцьк», телеканал «Нова Волинь» і радіо «Луцьк»

 

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!