Помічники Миколая подарували свято діткам у Крупі

Помічники Фабрики Святого Миколая відвідали Крупівський навчально-реабілітаційний центр для дітей із вадами зору. 

Волонтери благодійної акції “Миколай про тебе не забуде” та активісти “Автомайдану Волинь” привезли для діток подарунки та святкову виставу.

IMG_3158

 “Помічники Фабрики Святого Миколая вирішили, окрім подарунків, порадувати діток і святковою аматорською виставою, щоб вони могли повеселитися, щоб відчули радість від спілкування з нами. Ми не професіонали. Але вистава вийшла цікава та весела”, – розповів координатор акції Володимир Бут-Гусаїм.  

Окрім вистави, дітки могли поспілкуватись з Дідом Морозом, розповісти йому віршики та отримати від нього подарунки.

IMG_3139

Сценарій вистави студенти, які долучились до благодійної акції, з власної ініціативи написали самі.

“Від цієї поїздки в Крупи в мене залишилися чудові враження. Діти, для яких ми ставили сценку, були з вадами зору, та це їм не завадило брати участь у конкурсах, співати, танцювати, вони дуже розумні, милі і хороші. Мені дуже сподобалося приносити діткам радість”, – розповіла Анастасія Семенюк, волонтер КТБП СНУ імен Лесі Українки.

IMG_3151

“Акція “Миколай про тебе не забуде” – один з найкращих волонтерських проектів! Підготовка до зустрічі з дітлахами тривала довго: збір і пакування подарунків, святкова фотосесія, постійні репетиції вистави, пошук костюмів, створення образів – роботи на Фабриці Св.Миколая було багато. Однак ми з усім впоралися! Завдяки благодійним внескам людей, які бажали допомогти діткам, ми зібрали дуже багато солодощів, іграшок та одягу. Але найголовніше у цьому всьому процесі – це віддача волонтерів і організаторів акції. Усі з великою радістю й любов’ю працювали, щоб зробити для діток маленьке передноворічне свято, створити казку, де кожен відчуватиме себе головним героєм. Поїздки у Рожищенський та Крупівський навчально-реабілітаційні центри відбулися, на мою думку, вдало: адже ніщо не може зрівнятися з щасливою посмішкою дітей та вдячним поглядом батьків і вихователей. Ось, що для нас було найвищого нагородою за пророблену роботу! Тому наша команда закликає інших разом творити добро!”, – стверджує помічниця Миколая Маргарита Федіна.

IMG_3081

IMG_3164.

Подарунки діткам, які навчаються в центрі, допомогли придбати благодійники із фонду “Тільки разом”.

Після Різдва волонтери планують здійснити таку ж поїздку до дітей у Затурці.

IMG_3173

IMG_3180

IMG_2996

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!