У Луцьку за допомогою аукціону побачень збирають кошти для політичних в’язнів

У Луцьку відбудеться благодійний аукціон побачень.

Зібрані кошти підуть на оплату (мінімальну) адвокатам, харчування та необхідні речі для політичних в’язнів режиму «внутрішньої окупації», повідомляють організатори – активісти руху «Іскра».

Щоб взяти участь у цьому онлайн-аукціоні, усі охочі можуть відіслати інформацію про себе (фото, прізвище та ім’я, контактні дані, вік) одному з адміністраторів групи у соцмережі ВКонтакті.

Учасник, що бере участь в аукціоні, зобов’язується виконувати його умови – піти на одноразове побачення з переможцем аукціону; той, хто робить ставку, – оплатити вказану суму у випадку перемоги в аукціоні.

Долучайся і гарантовано отримай хороші емоції, а також зроби корисне діло, допомагай тим, хто боронив Україну, але сидить у застінках тюрем, закликають організатори.

Збір коштів проводиться для політичних в’язнів:

Дениса Поліщука – колишнього військовослужбовця 54 розвідувального батальйону, командира взводу, бійця ДУК ПС, активіста формації С14. Андрія Медведька – колишнього офіцера добровольчого батальйону К-2, бійця ДУК ПС, активіста формації С14. Вони знаходяться під домашнім арештом, гроші потрібні на адвокатів. А також для інших політичних в’язнів із Правого Сектора та добровольчого батальйону ОУН.

Подробиці у групі допомоги добровольцям – в’язням режиму https://vk.com/uzniki.sovesti14.

PS7GHjOl9wI

 

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!