“Міняйте світ на краще, піклуйтеся про нього, тому що ви в ньому живете”: ТОП-10 кращих цитат Кузьми Скрябіна

2 лютого, рівно рік, як загинув відомий український музикант Кузьма Скрябін. 46-річний Андрій Кузьменко загинув у дорожньо-транспортній пригоді, коли повертався до Києва з Кривого Рогу. Там 1 лютого 2015 відбувся концерт, присвячений 25-річчю гурту “Скрябін”.

Співака пам’ятають і люблять, його пісні співають, а його самого цитують. Сайт Сегодня.ua згадав ТОП-10 кращих цитат Кузьми Скрябіна про життя, доброту, гармонію і про сім’ю.

1. Міняйте світ на краще, піклуйтеся про нього, тому що ви в ньому живете.
2. Кабачкова ікра в армії – майже те саме, що на волі – ікра червона.
3. Хамство – це кал, який виходить через рот!
4. Життя без доньки я не уявляю, а Свєта для мене вже давно більше, ніж кохана і друг.

5. Любов я визначаю для себе як стан максимально комфортного перебування з однією людиною довгий час, в ідеалі – до самого кінця.
6. Якщо у вас немає гармонії – то беріть гармонь і гармонуйте!
7. Можливо, одна з причин нашого “довголіття” в тому, що Свєту ніхто не знає. Ми не пускаємо в будинок пресу.

8. Ми кохаємо одне одного і вміємо прощати, тому нам цікаво бути разом. Ми можемо послати одне одного, але тут же обійняти і поцілувати. Але це треба виростити, як квітка. Цього не розкажеш, це треба прожити.

9. Українці обирають такого, щоб спочатку з вазеліном, а потім вже без вазеліну, щоб жорсткіше. Такий собі садомазохізм в генах

10. Вдома чекають дві найкращі чувіхи в цьому світі – донька і дружина. А до 30 років я дуже хотів популярності і грошей. Мене так доля лупила рогами об землю!

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!