Луцькій молоді розповіли, як з нуля заснувати власний проект

У Луцьку презентували молодіжний журнал «NonStop».

Його головний редактор Софія Пилипюк поділилася з луцькою молоддю, яка зібралася в антикафе «InnerSpace», успішним досвідом створення власного проекту з нуля.

«NonStop» – унікальне друковане видання для прогресивної української молоді, яка хоче розвиватися. Його заснували студенти КНУ ім. Шевченка, серед яких – і молоді люди з Луцька.

«Наш проект – це об’єднання однодумців, що придумали проект, якого нам самим не вистачало», – розповіла Софія.

Le6vuDhtZX4

Для випуску журналу кошти збирали за допомогою Вiggggidea.com – онлайн-платформи спільного фінансування проектів. Краудфандингова кампанія пройшла дуже вдало – вдалося назбирати більше 18 тисяч гривен.

Статті молодих журналістів не оплачуються, кошти йдуть лише на друк журналу. Наразі проект об’єднує у собі журнал, веб сайт nonstopmag.in.ua та організацію освітніх заходів.

Тому усім, хто шукає фінанси для реалізації власної ідеї, Софія радить використовувати такі спільнокоштові платформи. Щоправда, для максимального ефекту потрібна потужна піар-компанія.

Також кошти можна знайти за допомогою грантових програм. У грантах немає нічого поганого, стверджує дівчина, цитуючи екс-редактора видання «Фокус» Тамару Бабакову: «Одно дело стелиться перед мировым правительством, а другое – перед сырками «Творожко».

Не менш важливою для реалізації проекту є команда однодумців. Редактора молодіжного журналу стверджує, що питання досвіду і компетенції є не настільки важливими, якспільні цінності, які розділяють люди, які роблять спільну справу. Тому за цим критерієм слід шукати людей у проект.

qfEQ8Jd0bpU

Темою першого номера стала «Криза – це можливість». Молоді журналісти розповіли про людей, які незважаючи на сучасні реалії, досягли успіху у певній сфері.

«Молодь не завжди усвідомлює, що що вона є творцем сьогодення, творцем змін. На прикладі таких людей ми хотіли це продемонструвати», – зазначила Софія.

Так, героями публікацій стали 20-річна киянка Софі Марченко, яка заснувала пекарню; Антон Дятлов – співзасновник енергозберігаючого стартапу, що ввійшов до рейтингу Forbs; Анна Морозова та Марія Хандусь, які здійснили навколосвітню подорож та інші.

Наприкінці 2015 року вийшов другий номер журналу. Його можна придбати і в закладах відпочинку Луцька.

Фото – Мар’яна Метельська.

iuzqTHCBcLk

2HjjSVBBvBw

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!