Майстер-клас про психологічну безпеку в умовах інформаційної війни – вже сьогодні у Луцьку

Лучан запрошують на майстер-клас “ПСИХОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА В УМОВАХ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВІЙНИ”.

Захід відбудеться у четвер, 11 лютого, в Молодіжному центрі (Градний узвіз 5).

Майстер-клас буде цікавим для політологів, журналістів, рекламістів, піарників, політтехнологів, психологів, а також усім, кому важливо більше дізнатися про практику застосування психотехнологій НЛП в інформаційних кампаніях, в умовах інформаційної війни ефективно розрізняти медіа-вплив та зберегти своє психічне здоров’я.

Майстер-клас із психологічної безпеки в умовах інформаційно війни проведе Євген Бондаренко (м. Київ) – тренер, громадський діяч, менеджер International NLP University, Інформаційний директор Агенцї Розвитку Громадянського Суспільства.

Початок о 18:00 год.

У програмі майстер-класу:

1. Сучасна інформаційна війна з точки зору НЛП

2. Базові прийоми НЛП в інформаційному протиборстві (культурній пропаганді, спеціальних пропагандистських операціях в мирний і військової час і т.д.)

3. Розбір конкретних кейсів: приклади медіа-маніпуляцій в інформаційній боротьбі.

Ви отримаєте чіткі алгоритми практичного застосування нейро-лінгвістичного програмування для гарантованого досягнення поставлених цілей медіа-кампанії в ЗМІ та Інтернет.

Для БЕЗКОШТОВНОЇ участі в заході потрібно зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1PEQJeyVcKaOYxmucofSHdEgqPYQEjKD-xLFuvBY-uaM/viewform

УВАГА: кількість БЕЗКОШТОВНИХ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА.

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!