У Ковелі з’явився новий молодіжний гурт «Subito»

У Ковельській школі мистецтв відбувся дебютний концерт молодіжного гурту «Subito».

Колектив тільки розпочинає свою діяльність,  півроку тому музиканти зібралися вперше, ‒ повідомляють у прес-службі Ковельської міської ради.

Як розповіла ведуча концерту Світлана Вавриш, назва  «Subito» в  перекладі з італійської означає «миттєво».

У керівника Владислава Скрипіна  ідея створення ансамблю виникла раптово, після перегляду  передачі, в якій йшлося про творчу співпрацю викладача з учнями свого класу. До гурту «Subito» увійшли учні та випускники Владислава Скрипіна: Антон Білашук (бас-гітара), Андрій Цюп’яшук(акустична гітара), Ігор Воробей (ударні), Ольга Остапук (клавіші).

Керівник  співпрацює  з іншими викладачами школи мистецтв, зокрема викладачем класу флейти Тетяною Мороз.

«Владислав підбирає репертуар, здійснює аранжування різних композицій. Колектив знаходиться у творчому пошуку, планує проводити активне концертне життя. До речі, вперше «Subito» кілька творів зіграли  у Луцьку на відкритті виставки картин бійців АТО. Гурт уже отримав запрошення  виступити у Люблинецькій школі-інтернаті», ‒ йдеться в повідомленні.

У першій частині свого концерту музиканти виконали кілька творів відомого циганського колективу  «Gipsy Kings», який представляє музику у стилі фламенко. Цей музичний, пісенний, танцювальний стиль  зародився наприкінці 18 століття на півдні Іспанії, в Андалузії. Увібрав у себе традиції кількох культур, зокрема циганської, мавританської та іспанської. Гра фламенко характеризується імпровізаційністю, складним ритмом та специфічною технікою виконання. Назва пов’язана з іспанським словом flamante, що перекладається, як палкий, пристрасний. Саме ці риси характеризують гру фламенко.

У другій частині були  представлені рокові композиції з репертуару відомих музикантів та гуртів:  Gary Moore – «The loner» (соло Владислав Скрипін),  «Still got the blues», «One day»; Deep Purple -  «Smoke on the water»; Europe – «The final countdown»; Helloween – «Forever and one».

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!