Луцькі школярі відвезли гостинці звірам

Незважаючи на те, що нинішня зима є відносно теплою та малосніжною, звірі у лісах все одно потребують допомоги людей.

Саме тому учні 2-8 класів ЗОШ №23 вирішили відвезти гостинці у мисливське господарство «Звірівське».

Керівник мисливського господарства Сергій Байцим, якого лише нещодавно обрали на цю посаду, розповів, що у Звірівських лісах живуть занесені до Червоної книги України зубри, олені плямисті, дикі кабани, бобри та інші звірі. За зиму вони  з’їдають близько 100 тонн харчів.

YDKsI2jaCQ8

eHzDAwnEH3I

Привезені овочі – картоплю, буряк, моркву, зерно, сухий хліб діти поклали у годівниці для тварин.

C8BLAm_vMsc

F7BVdySXl5A

Діти з Луцька вже не вперше приїздять сюди. За словами керівник туристичного клубу «Ми» Руслани Мельник, це уже шоста поїздка. Завдяки таким візитам школярам хочуть привити любов до братів наших менших.

bJ_qYplqTYA

«Дітям необхідно робити розрядку від буденності, повертаючись до природи, адже саме вона є невичерпним джерелом сил, здоров’я, енергії, які їм так потрібні», – каже Руслана Мельник, яка також ведетуристичний гурток у школі №23.

І дійсно – діти в захваті від такого знайомства з природою. Вони мають можливість не лише більше дізнатися про тварин, але й подихати чистим, свіжим повітрям, пограти ігри.

Найбльше їм сподобалася поїздка по лісі на конях, а також смачний чай з лісових трав та ягід, який приготували для них лісівники. Школярі із захопленням розповіли, що все-таки  побачили стадо оленів плямистих та запевнили, що приїдуть підгодовувати лісових тварин знову.

E04vSK675OA

rRUXDKe8kcY

pU-guzcf6aM

5_L-FPkx-vI

Акція «Гостинці для звірів» відбулася за сприяння міського центру туризму, спорту і краєзнавства, Волинського туристичного клубу «МИ», СГО «Молодіжна платформа».

mkwZbcJv2nU

 

 

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!