Лучан навчали основам анімації

У Луцьку вперше відбулася Школа анімації.

Захід пройшов 27-28 лютого у Молодіжному центрі.

Як розповіли організатори Школи, Ірина Гаранчевська та Микола Волочай, вони мали на меті навчити зацікавлених лучан базових навичок створення анімації. Учасників вчили користуватися програмою Adobe After Effects, яка є універсальною: її можна використовувати для редагування відео і динамічних зображень, анімації і створення різних ефектів.

«Порівняно з іншими програмами Adobe After Effects - відносно простіша і легша. Щоб повністю оволодіти програмою потрібно значно більше часу – 1-2 місяці, ми ж за два дні хотіли розповісти про основи анімації,  надати людям необхідне підґрунтя, змотивувати, а далі вони самі можуть вдосконалити ці навички», – зазначив один із організаторів Школи Микола Волочай.

oICQMLPOdtU

Першого дня учасники Школи дізнались що таке анімація та її історію. Відомий луцький режисер та кліпмейкер Володимир Штунь розповів про мотивацію, можливості розвитку у цій сфері, а також про продакшн анімаційного ролика та програмне забезпечення.

lvHwPfGmQm4

Про ідею, мету та навіть «душу» анімації дізналися від луцького аніматора, засновника анімаційної студії «Імаго» Леоніда Тивонюка.

WK9lXzvQ--o

Практичне заняття розпочалося другого дня.

Луцький дизайнер Олександр Боденчук, який близько 8 років займається графічним і веб-дизайном, 3D моделюванням, 3D візуалізацією та анімацією, ознайомив з інтерфейсом програми Adobe After Effects, допоміг учасникам засвоїти базові навички роботи у цій програмі.

deqFXAfp_a0

Учасники розпочали роботу над своїм проектом – анімаційним роликом. Проте, як виявилося, робота навіть над кількасекундним відео займає дуже багато часу. Тож вони отримали домашнє завдання – створити соціальну міні-рекламу, анімаційний ролик на соціальну тематику.

“Після закінчення школи ми отримаємо сертифікат, але лише після того, як створимо соціальну рекламу на будь-яку тему, застосувавши навички, отримані на Школі анімації. Це були надзвичайні вихідні з користю для особистого розвитку. Дякую усім, хто допоміг організувати і провести цю Школу. Усі учасники – це креативні, неординарні, відкрити, комунікабельні, розумні особистості, які знають як застосувати свої знання на практиці”, – сказала учасниця Школи Марія Жемела.

gh1zDE29USk GPWSN8ESstI jca2t33llFU   sNy80wMovlg

TPMLSUx-y6o

 

 

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!