Талановитих та співочих волинян запрошують на конкурс

Один із них – учасник та фіналіст всеукраїнського співочого шоу «Караоке на майдані»; друга – креативний менеджер відомого музичного гурту OneLightInside; інший – лідер гурту InPray; ще одна – переможниця міжнародних конкурсів, зокрема «Golden voice» (США), 2015 року зняла свій перший кліп. І це лише початок шляху переможців минулорічних сезонів «WMA» Міши Кліша, Тані Яцишиної, Андрія Лугвіщика, Дарії Остапук. Ті, хто починають з малого – досягають великого!

У Луцьку 26 березня 2016 року о 15.00 год в приміщенні готелю «Світязь» (вул. Набережна, 4) відбудеться кастинг на наймасштабніший у місті вокальний конкурс «Weplus Music Awards». Десятка найкращих півтора місяці змагатиметься за головний приз проекту. Кожного тижня шоу покидатиме один вокаліст, якого за результатами виступу обиратимуть журі та глядацький зал.

Різна тематика щосуботніх програм та цікаві завдання, вокальні, хореографічні майстер-класи та тренінги з акторської майстерності, сприятимуть розвитку сценічних здібностей, а робота з творчою командою (яка допомагатиме у підготовці номерів), взаємодопомога учасників формуватиме особистісні якості.

Трійка найкращих, ті котрі прикладуть найбільше зусиль, отримають гарантовані призи: третє місце – сертифікат на 600 гривень в один ыз кращих ресторанів міста «Базилік»; друге місце – незабутня семиденна поїздка у табір на Закарпатті; переможець отримає 100$, запис пісні на лейблі @markovrecords (Markov Records) та поїздку в табір.

Учасників обиратимуть: переможець та лауреат міжнародних конкурсів по класу скрипки Катерина Семенюк; переможець міжнародного фестивалю «Слов’янський базар”, учасниця «Голосу країни» Галина Конах; начальник відділу у справах сім’ї та молоді Олексій Веремійчик; засновник ВОГО «Ми+», громадський діяч, режисер за освітою Сергій Семенюк; лідер гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк.

Вік учасників обмежений – 14-20 років.

Зареєструватись можете безкоштовно за тел. 050 2119025 (Оксана) або безпосередньо в день кастингу з 11.00 год за адресою Набережна, 4.

vInrlbtDzbQ

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!