У Луцьку – масштабний всеукраїнський екологічний фестиваль

На Волині вперше відбудеться масштабний всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоФест.2016».

Він пройде у Луцьку вже завтра, 23 квітня, у парку імені Лесі Українки.

Організатори чекатимуть на учасників, починаючи з 14 години, Дійство розгорнеться поруч із центральною алеєю парку.

«ЧистоФест.2016» – це насамперед екологічний фестиваль, який пропагує здоровий спосіб життя, турботу про довкілля, правильний культурний відпочинок та доцільне використання природних ресурсів. У програмі фестивалю плануються заходи як для дітей, так і для дорослих.

Протягом дня лучани та гості міста зможуть побувати та придбати щось корисне на ярмарку, взяти участь в еко квесті, долучитися до хлопців з «ArmaWork» у виступі з воркауту, насолодитися акустичним концертом і виступами драйвових брейдансерів, запальної команди черлідерів та показової гри команди з американського футболу у Луцьку, також Ви або Ваша дитинка можете взяти участь у цікавих конкурсах. Крім того, організатори планують встановлення тематичної фотозони від відомої волонтерської ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці»; фотосушки від фотографів міста, акції зі збору кришечок від благодійного фонду «ОВЕС» та ще багато чого цікавого.

Вхід вільний.

Гарний настрій, активність та готовність стати частинкою великої еко-тусовки вітається. Захід проводиться вперше, тому організатори щиро вірять у підтримку волинян і закликають їх подбати про навколишнє середовище разом.

Більше інформації шукайте на сторінках у мережах ВКонтакті та Facebook.

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!