Луцькі студенти говорили про неформальну освіту з пластунами

У Інституті філології та журналістики активісти провели зустріч із представниками Пласту.

Захід відбувся у понеділок, 25 квітня, в рамках проекту «Наплічник знань» за підтримки Британської ради, ГО «ЦВОК», СГО «Молодіжна платформа» та Пласту, пише Район.Луцьк.

Про тонкощі діяльності в скаутській організації розповідали вже досвідчені пластуни – Тетяна Сеник та Вітя-Коля Гаврилюк. Вони розказали, як стати одним з них, та які перспективи розвитку є у скаутів.

«Пласт дає хороший старт, щоб розвиватися, ми хочемо бути прикладом для наслідування. Ми не навчаємо, а мотивуємо до самонавчання та самовиховання», – стверджує Тетяна.

Також учасники заходу мали змогу почути про дію Пласту за кордоном, тренінги та проекти, які дозволяють отримати нові знання та емоції.

Пластунка та телеведуча каналу «Нова Волинь», Надія Михайлова, розповідає: «Мої найкращі, найяскравіші емоції пов’язані з Пластом. Там у вас завжди буде можливість розвиватися в тому напрямку, який ви виберете».

Організатори заходу забезпечили теплу та приємну атмосферу, влаштувавши кавування та чаювання просто у навчальній аудиторії.

 

Залишіть коментар

Коментар *

Поля позначені червоною зірочкою * є обов’язковими для заповнення!