Правила “Аукціону побачень”

Редакція Молодіжного порталу Волині оголошує про початок соціально-благодійної акції “Аукціон побачень”. Проект здійснюється у Луцьку не вперше, проте, як показує досвід, працює активно та дієво.

Мета акції – здійснити збір коштів для собачого притулку на вулиці Мамсурова,9. Завдяки аукціону побачень Ви матимете змогу поєднати приємне з корисним – придбати зустріч із симпатичною людиною, віддавши гроші на корисні справи.


УМОВИ АУКЦІОНУ:

У розділі «Аукціон» на Молодіжному порталі Волині з’явиться галерея фотографій, які ви нам надсилаєте до 25 жовтня. Заявки приймаємо на електронну адресу редакції inform_portal@ukr.net . Саме сюди надсилайте свої листи з поміткою “аукціон”. У повідомленні повинна міститися інформація про ваш вік, рід занять, місто, ваше фото та посилання на вашу особисту сторінку ВКонтакті.

Усі учасники будуть сортуватися, це дозволить бажаючим придбати «лот» полегшити пошук за різними критеріями.

Після збору заявок ми публікуємо їх на Молодіжному порталі (molod.in.ua), і саме там, під світлинами лотів Ви зможете лишати коментарі від своїх аккаунтів соціальної мережі ВКонтакті, де писатимете свої ставки.

Стартова ціна кожного лота –  5 гривень. Збільшувати ціну можна щонайменше на 1 грн., Максимальний “крок” збільшення ціни лоту –  10 грн. Ціни з копійками видалятимуться.

Ви можете «придбати» свою подругу чи друга, колегу по роботі, або зовсім незнайому людину. Кожна ваша ставка повинна залишати за собою відповідальність – якщо вона стане останньою, доведеться платити. Вестиметься боротьба з флудерами, спамерами та злісними неплатниками за лоти:).

Наша сторінка ВКонтакті http://vkontakte.ru/event31037800

Пам’ятайте, що долучаючись до нашої акції, ви робите добру справу.